Serwis

Jakość gwarantowana

Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta.

Rowery EcoBike objętę są 2-letnią gwarancją na rower oraz roczną gwarancją na baterię. Szczegóły gwarancji reguluje karta gwarancyjna przypisana do każdego roweru. (Ważne! Każdy produkt poddany jakimkolwiek przeróbkom traci prawa gwarancyjne).

Bezawaryjność

Rowery EcoBike cieszą się bardzo dużą bezawaryjnością co w przypadku rowerów elektrycznych jest niezmiernie ważne. Firma ma ponad 10 letnie doświadczenie w sprzedaży rowerów elektrycznych oraz jest jednym z największych firm tej branży w Polsce, czego efektem jest 98-procentowa bezawaryjność w 2012 roku!

Wszystkie rowery są zgodne z najnowszą normą Unii Europejskiej dotyczącą rowerów elektrycznych EN15194

Naprawy gwarancyjne

Do każdej przesyłki dołączamy paragon zakupu lub fakturę VAT (na życzenie Klienta). Jeżeli do paczki nie została dołożona karta gwarancyjna, oznacza to, że takowej producent nie wystawia i wtedy podstawą gwarancji jest paragon lub faktura. Dokumenty te są traktowane jako podstawa ewentualnej naprawy gwarancyjnej.

Naprawy gwarancyjne zakupionych u nas rowerów w większości wypadków mogą być wykonywane w serwisie rowerowym w pobliżu twojego miejsca zamieszkania. Celem uzgodnienia takiego trybu wykonania naprawy prosimy o wcześniejszy kontakt z nami pod nr tel.  +48 459 411 122  Posiadamy magazyn części zamiennych we Wrocławiu, dlatego dostęp do części zamiennych jest w ciągu 24h!

Przewiń stronę do góry